تحقیق در مورد بحران زیست محیطی گازهای گلخانه ای

مطالب دیگر:
📃پروژه آمار بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی📃گزارش کارآموزی رشته تربیت بدنی در آموزش و پرورش📃آموزش صفحه آرایی و فهرست بندی📃پروژه آمار بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران📃بررسی حمل و نقل چند وجهی و چالش ها و موانع آن در ایران📃بررسی تأثیر کد بین المللی امنیت کشتی و تسهیلات بندری بر صنعت حمل و نقل دریایی ایران📃پروژه آمار تولیدات ادوات کشاورزی📃پروژه آمار صنعت روستایی📃پروژه آمار معدل دانش آموزان📃پروژه آماری جمعیت📃گزارش کارآموزی رشته تربیت بدنی در مدرسه📃پروژه آمار اختلالات بدنی📃پروژه آمار بررسی امار عملكرد گمرك جمهوری اسلامی ایران📃پروژه آمار بیماری هپاتیت📃گزارش کارآموزی دوربین مدار بسته📃پروژه آمار جامعه نمرات درس کلاس دوم ریاضی و تجربی📃پایان نامه مجتمع مسکونی📃گزارش كارآموزی نحوه اجرای ساختمان بتنی📃پروژه آمار ساختمان و برج سازی📃پروژه آمار سن افراد مجروح و زخمی در بیمارستان
تحقیق, بحران زیست محیطی, گازهای گلخانه ای, گلخانه ای, زیست محیطی|963733|ynh
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تحقیق در مورد بحران زیست محیطی گازهای گلخانه ایقابل مشاهده می باشد

لینک پرداخت و دانلود در "پایین مطلب"

فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات: 103

پيش گفتار :

محققاً در خلقت آسمان و زمين و رفت و آمد شب و روز و كشتيها كه بر روي آب براي انتفاع خلق در حركت است و باراني كه خداوند از بالا فرو فرستاد تا با آن آب زمين را بعد از مردن (نابود شدن گياه) زنده كرد و سبز و خرم كرده ايندو در برانگيختن انواع حيوانات در آن و در وزيدن باد به هر طرف و در خلقت ابر كه ميان زمين و آسمان مسخر است و در همة امور عالم براي عاقلان رساله اي واضح بر علم و قدرت آفريننده است.

اين رساله مشتمل بر 7 فصل است كه فصل اول شامل مقدمات و كليات، تاريخچة مطالعة اثر گلخانه اي، عوامل مؤثر بر درجه حرارتهاي جهاني و توضيح عمومي دربارة موضوع رساله است. فصل سوم مشتمل بر مواد و روشها، روش تحقيق رساله، دستگاههاي تعيين ميزان غلظت متان و خصوصيات و اصول دستگاه است. در فصل سوم نتايج آماري متان در تهران بصورت نمودارهايي ترسيم شده است.

تغييرات آب و هوا در اثر افزايش گازهاي گلخانه اي است و نتايج افزايش هاي متوسط جهاني به ترتيب بيان شده است. در فصل ششم نتيجه گيري دربارة اندازه گيري متان در تهران انجام گرفته و در فصل هفتم پيشنهاد است به ترتيب ارائه شده اند.