پژوهش «همت مضاعف، كار مضاعف»

مطالب دیگر:
📖Localizationپاورپوینت لوکالیزیشن در رباتیک و هوش مصنوعی📖NiTiپاورپوینت ساخت قطعات حافظه دار به روش متالورژی پودر جهت کاربردهای پزشکی📖SPSSپاورپوینت کارگاه تحلیل عاملی اکتشافی با استفاده از نرم افزار📖tmsپاورپوینت دستگاه📖پاورپوینت ملاحظاتی درباره بحث حفظ الصحه در طب سنتی📖پاورپوینت مهارتهای تفکر📖پاورپوینت مواد معدنی و وضعیت آنها در بیماران تحت عمل جراحی چاقی📖پاورپوینت نحوه تولید کامل قطعات اویل پمپ📖پاورپوینت نظام مراقبت بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن📖پاورپوینت نقشه راه کارگروه سازماندهی مد و لباس📖پاورپوینت نکات جالب قرآن📖پاورپوینت نهاد‌های مربوط به حقوق بشر📖پاورپوینت هوش مصنوعی در کاربریهای پزشکی📖پاورپوینت هوش مصنوعی(مرجع)📖پاورپوینت هوش مصنوعي📖پاورپوینت یادگیری و انواع آن📖پاورپوینتراه های جذب دانشجویان به نمـاز📖پاورپوینترفتارشناسی اعتدال📖پاورپوینتروابط خارجی و سیاست خارجی ایران📖پاورپوینتروانشناسی شخصیت مدیران و کارکنان
پژوهش, همت مضاعف, کار مضاعف, همت مضاعف, کار مضاعف, کار|963737|ynh
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پژوهش «همت مضاعف، كار مضاعف»قابل مشاهده می باشد

لینک پرداخت و دانلود در "پایین مطلب"

فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات: 20

پژوهش «همت مضاعف، كار مضاعف» كه از سوي اداره كل پژوهش و آموزش سيما در 157 صفحه منتشر شده است، ديدگاه‌هاي شهيد آيت‌الله مرتضي مطهري را در اين زمينه بررسي ‌مي‌كند. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اداره كل پژوهش و آموزش سيما «همت مضاعف، كار مضاعف» شعار محوري فعاليت‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي و عمومي كشور در سال 1389 است كه از سوي رهبر معظم انقلاب در پيام نوروزي ايشان اعلام شد. با توجه به اهميت اين نام‌گذاري و نيز فرا رسيدن سالگرد شهيد مرتضي مطهري، پژوهشگران اداره كل با بررسي و تحقيق در آثار اين استاد شهيد، مفاهيم مرتبط با شعار سال را استخراج و در قالب پژوهشي حاوي 157 صفحه تدوين كرده‌اند. «كاربردي كردن پژوهش‌ها» يكي از دغدغه‌هاي جدي دست‌اندركاران اداره كل پژوهش و آموزش سيما است.

به همين مناسبت، در موارد مختلف گاه پژوهش‌هاي صورت گرفته از نظر حجم و تعداد صفحات به گونه‌اي عرضه مي‌شوند كه براي برنامه‌سازان رسانه ملي به سهولت قابل مطالعه و بهره‌برداري باشند. پژوهش «همت مضاعف، كار مضاعف» از ديدگاه شهيد مرتضي مطهري يكي از اين آثار است كه اخيرا از سوي اداره كل عرضه شده است.